Birleşik Krallığı ve Cumhuriyetin sakinleri üzerinde sadece, aksi Promosyon çalışması veya yerine getirilmesi ile bağlı çalışanlar, Destekleyici veya Kablosuz Group Limited ajanları ve herkes hariç ve kendi (üçüncü şahıs sponsorlar veya promosyon ortakları dahil) 18 yaşından veya ilişkili, bağlı veya yan şirketleri ve birinci dereceden yakınları ve tüm bu çalışanların ve ajanların ev üyeleri.

Birleşik Krallığı ve Cumhuriyetin sakinleri üzerinde sadece, aksi Promosyon çalışması veya yerine getirilmesi ile bağlı çalışanlar, Destekleyici veya Kablosuz Group Limited ajanları ve herkes hariç ve kendi (üçüncü şahıs sponsorlar veya promosyon ortakları dahil) 18 yaşından veya ilişkili, bağlı veya yan şirketleri ve birinci dereceden yakınları ve tüm bu çalışanların ve ajanların ev üyeleri.

         Aston Villa Celta Vigo yıldızı Maxi Gomez için bir hamle ile bağlantılı olmuştur. Uruguay forvet LaLiga tarafı dar kaçınılması küme düşme geçen sezon olduğu gibi 13 gol attı.              Getty            2             Maxi Gomez bir mücadele Celta Vigo tarafında rol aldı   O Celta 18. yerleştirilen Girona yukarıdaki dört puan bitirmek yardımcı LaLiga şampiyon Barcelona üzerinde çok önemli bir 2-0 galibiyetten geçen ay içinde attı. Gomez’in eski kulübü Defensor Montevideo, Ney Castillo, Başkanı ileriye Villa bir anlaşma meraklı olduklarını söyledim iddia ediliyor. Celta onların star adam üzerinde £ 35million fiyat etiketi tokatladı inanılıyor.

             Getty            2             Tammy Abraham Aston Villa geçen sezon kiralık olarak büyük bir hit oldu   Villa onların üst uçuş durumu gelecek sezon korumak amacıyla bir golcü oturum açması gerekir. Şampiyonası’ndan Villa’nın promosyon kazanan sezonunda 26 gol geçirildi Chelsea’nin Tammy İbrahim, bu yaz Stamford Bridge dönmek için ayarlanır.                                / ** / / ** /                  Derby County 2019-20 sezonu için orada yeni kit açıklayacak Onun Villa Park gelecekteki geçen ayı konuşan İbrahim dedi: “Her oyuncu başlamak istiyor.

Onlar dünya çapında oyuncular var çünkü “o Chelsea ise Açıkçası eğer, Chelsea gibi bir takım her zaman zordur.                                      SON FUTBOL HABERLERİ                                                                                                                      dedikodu             Man United haberi canlı: radar Hollandalı ace gibi yeni sağ geri istediğine, West Ham yıldızı                                                       dedikodu

http://www.1xbetpt.com/tr/

            Liverpool haberi canlı: Salah ‘£ 150million çıkış reddeder’ Ajax Ziyech fiyat belirlemesini                                                                               son             Man United hedef Hollandalı savunma oyuncusu, Spurs Rose satmak ve Sessègnon imzalamak                                                       gözden geçirmek             Kadınlar Dünya Kupası: Kamerun geçmiş Hollanda esinti, Kanada bahtsız Yeni Zelanda’yı yendi                                                       jest

            Şaşırtıcı nedeni Marta Brezilya için açacağı gol sonrası onun çizme işaret                                                       kraliyet dönüş             AC Milan kulübünde yeni roller kulüp efsaneleri Boban ve Maldini tayin                                                       ‘ben bıkmıştım’             Chelsea orta saha Jorginho neredeyse futbolu bırakmak nedeni                                                                               son

            Arsenal transfer haberleri canlı: Üst hedef ‘değil satılık’, Ziyech sadece £ 30m mal olması                                                       HİÇBİR YERE GİTMİYOR             Bournemouth Ryan Fraser ilgi üzerine Arsenal firması yanıt gönder                                                       Londra bağlı?https://vi.wikipedia.org/wiki/Đội_tuyển_bóng_đá_nữ_quốc_gia_Hoa_Kỳ             Arsenal hedef Dennis Praet ajan çalar ilgi teyit                                                  “Her zaman gençler getirmek ve benim gibi insanlara getirmek için zor olacak. Bu büyük bir rol.

“Ama benim için kendime inanarak ve sadece yaptığınız şeyi yapmaya devam etmek üzeredir. Hala gencim ve hala geliştiriyorum. “Sen neler olabileceğini asla bilemezsiniz.”                                    1          İnanılmaz bir rekabet, Drive tüm gelecek hafta kırışık almaya Arnold Clark sayesinde hazırlayın! Her gün, rastgele “Hızlı bovling 5K” oynamak için hava gelmek için şanslı oyuncuyu seçeceksiniz. Biz 6 spor ile ilgili sorular üzerine onlara rastgele kase edeceğiz gibi kriket Olimpiyatları arasında değişen, çok yönlü onların sportif bilgisine keskindir yarışmacılar gerekir.

Sert (bir kuyruklu 6 ishal) için de kendi gücünün oynamak ve kolay (değerinde 2 koşular) adresinin soruları seçmek gerekir. Hafta sonunda skorer bizim büyük vurucu ve şaşırtıcı bir £ 5,000 kazanır. cesur mı hissediyorsunuz? Haftaya katılma fırsatını yakalamak için aşağıdaki kayıt olun. Bu yarışmaya girerek size ayrıntıları Kablosuz Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanılır ve veri kazanan olarak seçildikleri takdirde sizinle iletişim için kullanılacaktır onayladığınızı unutmayınız. HIZLI-BOWLİNG 5K ( “PROMOSYON”) ŞARTLARI:

Promosyon girerek, bu şartları ve koşulları (bunlar “Şartlar ve Koşullar”) bağlı olmayı kabul edersiniz. kısa mesaj veya Promosyon girmek için e-posta gönderme veya tamamlanması ve bir giriş formu göndererek, telefon ederek aynı zamanda bu Şart ve Koşulların kabul edildiği anlamına gelecektir. veya işverenin azami web sitelerinde (sosyal medya varsa dahil) Düzenleyici tarafından yayınlanan Promosyon girme hakkında tüm bilgiler dahil Tanıtımı ile İlgili Tanıtım malzemeleri, ayrıca Promosyon için de geçerlidir. Böyle tanıtım malzemelerinde atıfta bulunulan herhangi bir şart ve bu Şartlar ve Koşullar arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, bu Şartlar ve Koşullar önceliklidir.

Promosyon katılım İrlanda Birleşik Krallığı ve Cumhuriyetin sakinleri üzerinde sadece, aksi Promosyon çalışması veya yerine getirilmesi ile bağlı çalışanlar, Destekleyici veya Kablosuz Group Limited ajanları ve herkes hariç ve kendi (üçüncü şahıs sponsorlar veya promosyon ortakları dahil) 18 yaşından veya ilişkili, bağlı veya yan şirketleri ve birinci dereceden yakınları ve tüm bu çalışanların ve ajanların ev üyeleri. Promosyon 12 Haziran 2019 tarihinde 00:01 am (UK saati) başlar ve 21 Haziran 2019 ( “Promosyon Dönemi”) üzerinde 18:59 pm (BK saati) de kapanır. Promosyon Dönemi dışında alınan tüm girişler iptal edilir. Katılımcılar Promosyon Döneminde kişi başına 1 girişin en fazla yapabilir.

Eğer tamamlayıp sadece Promosyon Döneminde http://www.talksport.com/competitions/ mevcut giriş formunu sunmalıdır girin. Resmi giriş yöntemi ile gönderilmeyen alınan Girişler kabul edilmeyecektir. senaryo, makro veya Promosyon girmek için herhangi bir otomatik sistemin kullanılması yasaktır ve girişler geçersiz olarak ele alınabilir böyle bir sistem kullanılarak yapılan (veya yapıldığı göründüğü gibi). Herhangi, okunaksız, eksik veya hileli girişleri reddedilecektir. Katılımcılar onlar çevrimiçi veya e-posta yoluyla Promosyon girerseniz internet erişimi için kendi bireysel düzenlemelere bağlı veri ücrete tabi olabilir bilmelidir. Kazananlar ve Ödüller 1 kazanan olacak. kazanan başına bir ödül.

Kazanan canlı yayın yarışmanın genel kazanan “Hızlı-bowling 5k” olacaktır. Başka katılımcılar için ödül yok olacaktır. Ödül £ 5,000 (Beş Bin pound) toplamıdır. Ödeme sadece kazananın aday UK banka hesabına banka transferi ile yapılacaktır. Kazanan onlar para yatırma mevcut ve herhangi idari ücret veya bunların aday banka tarafından dayatılan diğer giderler için bir hesabınız sağlamaktan sorumludur. Ödüller belirtildiği gibidir ve olmayan değiştirilebilir ve devredilemez. Kazanan özellikle herhangi Promosyon malzeme veya (varsa) ulaştırma, konaklama, yemek masrafları, harcama para, sigorta ve diğer tüm masraflar dahil bu Şartlar ve Koşullar, belirtilen olmayan tüm ilişkili maliyetleri ödemekle yükümlüdür.

Kazananlar aynı zamanda herhangi bir kişisel veya arızi giderleri ve KDV’yi, iddia veya yüzükle tahakkuk ulusal ve / veya yerel vergi yükümlülükleri için bizzat sorumludur. Promosyon katılarak, katılımcıları ödül “olduğu gibi” esasına göre verilebilir mi ve Destekleyici ne de yan kuruluşu veya bağlı şirketlerinden herhangi hiçbiri, ödül ile ilgili herhangi bir doğanın herhangi beyanda bulunmaz veya garanti yapmak konusunda hemfikirdir. Yarışmayı ödül bu Şartlar ve Koşullar açıklandığı gibi ödül edemiyor işverenin azami makul kontrolü dışındaki sebeplerden dolayı durumunda, Organizatör ödül benzer nitelikteki bir ödül ve bir eşdeğer bir değer ya da tabanda hakkını saklı tutar takdirine, ödülün nakit değer.

Yarışmayı da ödül hakkını benzer nitelikteki bir ödül ve bir eşdeğer bir değer tutar veya kendi takdirine, ödülün nakit değeri makul takdirinde bunu yapmak için uygun olup olmadığını. Kazanan Duyurusu ve ödülün iddia Havada gelmek seçilen Katılımcılar telefon yoluyla bildirim veya 17 den Düzenleyiciye sağlanan diğer iletişim bilgilerini kullanarak olacak – 21 Haziran. Seçilen bir katılımcıya iletişim kurulamıyor veya kullanılamaz ise, Yarışmayı Promosyon Döneminde alınan geçerli / doğru girişlerinden başka yarışmacı yeniden çizmek hakkını saklı tutar. genel kazanan Drive (16,00-19,00) sırasında canlı yayın Cuma 21 Mayıs’ta açıklanacak ve ödül transferi konusunda Pazartesi 24 Haziran’da irtibata geçilecektir.

Kazananlar ödüllerini almadan önce geçerli bir kimlik sunması istenebilir. Yarışmacılar mutlaka onlar denir sırayla canlı yayın görünmez. Yarışmayı beklemeye ya da havaya yaparken ya telefon ücretleri için arayanları geri ödemekle yükümlü olmayacaktır. 17 Gönderen – 21 Haziran “Hızlı bovling 5k” oynamak için Drive (16,00-19,00) boyunca her gün yayında bir yarışmacı olacaktır. mekanik günde sorulan sorulara ilişkin 6 spor ile haftada genelinde bir lider tahtası tarzıdır. Yarışmacılar kolay sorularla, her sorunun zorluğunu seçebilir değerinde 2 ‘çalışır’ veya puanlar, orta zorluk 4 çalışır ve sabit sorular için 6 çalışır. Her kim haftanın sonunda ishal yüksek miktarda vardır genel kazanır.

Kazanmak için, şimdiki yüksek puanı uyumlu olamaz ancak bunun yerine aşılması gerekmektedir. Kazanan bildirim yapıldığı 7 gün içinde uygulanabilir ödül kabul edildiğini doğrulamak için gerekli olacaktır. Kazanan belirtilen tarihe kadar ödüllerini iddia henüz veya kazanan reddederse ya da ödülün alınması için uygun bir posta adresi sağlamanız yapamıyorsa, Yarışmayı ödül hakkını başka katılımcıya ödül tutar. Ödül kabul edildikten sonra ödül makul bir süre içinde ve en geç 28 günden tarafından teslim edilecektir.

Promosyonlar Bölümü talkSPORT, 1 London Bridge Street, Londra, İngiltere: girenler (isim ve genel konumu) listesi için Düzenleyiciye Promosyon Döneminde bitiminden en geç 28 daha gün damgalı kendinden adresli bir zarf gönderin SE1 9GF siz “Hızlı bowling 5k” Promosyon için kazanan ayrıntılarını istediğini belirtir. Veri Koruma ve Tanıtım Varsa Promoter, toplamak ve süreç katılımcıların kişisel bilgileri ve işverenin azami ajanları, ortaklarıyla paylaşılacak ve olacak, (Avrupa Ekonomik Alanı dışında olanlar dahil) herhangi bir üçüncü taraf ödülü sağlayıcısı.

Katılımcılar tarafından sağlanan bilgiler sadece giriş veya promosyon malzemelerinde anda belirtilebilir olarak bu Promosyon (ödülleri teslim edilecek dahil) ve diğer amaçlar yürütmek amacıyla kullanılacaktır. Kişisel bilgiler zaman (http://www.newsprivacy.co.uk/single/ bakınız) zaman yerinde geçerli gizlilik politikasına uygun olarak kullanılacaktır. Katılımcıların isimleri ve genel konumları yayınlanmış ya da düzenleyici şartlara uygun olarak Promosyon kazanan ise halka açık hale getirilecektir. Bu gibi durumlarda biz de hem Promoter veya ilişkili veya bağlı şirketlerin herhangi biri tarafından bu ve gelecekteki promosyonlar sırasında bu bilgileri ve tanıtım amaçlı katılımcının fotoğrafların serbest yararlanabilir.

Bu Düzenleyicinin web siteleri ve sosyal medya platformlarında isimlerini kullanılabilir hale dahildir. kazanan ve herhangi misafirler de bu Tanıtımı ile İlgili uygun tanıtımı katılmak için gerekli olabilir. Genel Düzenleyicinin kararı nihai ve katılımcılar için bağlayıcı olduğunu. Hiçbir yazışma girilecektir. Katılımcılar Promosyon katılan sırasında talep zorunlu bilgilerden herhangi girmezseniz, onların giriş geçersiz sayılacaktır. Yarışmayı onlar uygun olduğunu kanıtlamak için katılımcılara talep etme hakkına sahiptir. Bir kazanan uygunsuz olduğu tespit edilirse, Yarışmayı başka bir katılımcı kendi ödül vermek üzere ve zaten herhangi bir ödülün iadesini talep etme hakkına sahiptir.

Ödülün hüküm Promosyonunuzda hiçbir şekilde ilgili herhangi üçüncü kişilerin Düzenleyici tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Aksi tanıtım malzemelerinde belirtilmedikçe, bu Promosyon hiçbir şekilde, sponsor tarafından desteklenmemekte veya idare veya ilgili ödülün üreticisi veya servis sağlayıcı ile ilişkili bulunmaktadır. (Kazanırsan, bilgileriniz ödül sunmak amacıyla ödül sağlayıcıya ifşa edilebilir, rağmen) Alakalı ödülün üreticisi veya servis sağlayıcıya Promoter için bilgi sağlama ve verilmez.

Katılımcılar yasadışı ve / veya tehlikeli bir şey yapamaz olmalı ve / veya herhangi bir risk altında kendilerini veya başkalarını koyardı. o ihmalkar olduğu bu ülkede, Yarışmayı herhangi bir hasar, kayıp veya Promosyon veya ödül kabul etmelerinde ve / veya kullanım, içine ya da teknik, donanım veya yazılım arızaları için katılımcıların girişte ortaya çıkan yaralanma sorumlu olmayacaktır, lost Kaydet hatalı veya kullanılamayan ağ bağlantıları veya sınırlayabilir veya Tanıtımına katılmak için katılımcının yeteneğini yasaklayabilir her türlü zorluklar. Yarışmayı, tahrif edilmiş, gecikmiş hasarlı herhangi bir kayıp, sorumlu, eksik, okunaksız veya başka okunamayan kayıtlar olmayacaktır.

Bir telefon görüşmesi sonrası, postayla veya kısa mesajla bir giriş gönderme belgesi, herhangi girişlerin Düzenleyici tarafından alındığı kanıtı değildir. Bu Şartlar ve Koşullar hiçbir surette ölüm veya ihmali veya yükümlülük hukuk meselesi olarak sınırlı olmayabilir başka konuda kaynaklanan herhangi bir yaralanma Organizatörün yükümlülüğü sınırlamaz. Promoter, kendi kararına bağlı olarak, yükselme belirtilen gibi gerçekleştirilmiştir edilebilen değilse (değiştirerek ödüller de dahil olmak üzere) Promosyon değiştirilmesi, iptal edilmesi ya da yerine geçmek üzere, herhangi bir zamanda saklı tutar. bir baskı ya da orada Promosyon için ödül daha kazanan olmak elde edilen başka bir hata durumunda, Promoter hakkını saklı tutmaktadır (a) geçersiz ilan herhangi istemler veya baskı veya diğer hatasından kaynaklanan girişleri; ve / veya (b) bir başka çizmek aracılığıyla kullanılabilir ödül (ler) tahsis veya ödül (ler) ya da Promosyon şampiyonlarının ödül (ler) in değeri bölmek.

girdiğinde veya işverenin azami makul görüşüne göre bu Şartlar ve Koşullara veya doğa, Promosyon çalışması tahrif hile, hack dahil diğer katılımcılara (haksız olduğu kadar aykırı bir şekilde, içinde Tanıtım girmek girişiminde herhangi bir katılımcı, aldatma ya da herhangi bir diğer katılımcıları veya Destekleyici ve / veya temsilcileri veya temsilcilerinin herhangi biri), rahatsız istismar, tehdit veya taciz etmek niyetinde gibi başka herhangi bir haksız oynama uygulamaları işverenin azami takdirine Promosyon’dan reddedilebilir. Böyle eylemler anlamlı Promosyon bozulmuş nerede böyle eylemlerden doğan sorunları çözmek için makul gerekli gördüğü Dahası, Organizatör kendi takdirine bağlı olarak, Promosyon için ileri safhalarına ekleyebilir. Yarışmayı bu Şartlar ve Koşullar değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir değişiklik Yarışmayı internet sitesinde ( “Web Sitesi”) yayınlanacaktır. Sonra İngiltere ikamet ediyorsanız Şartlar ve Koşullar bu İngiliz yasalarına tabidir ve İngiltere ve Galler mahkemeleri herhangi bir anlaşmazlık veya iddia eğer hariç (Tanıtım veya bu Şartlar ve Koşullar ile birlikte ortaya çıkan duymak münhasır yetkisine sahiptir ) ayrıca) Kuzey İrlanda’daki yargıya başvurabilirler Kuzey İrlanda ikamet edilir ve İskoçya’da ikamet iseniz, ayrıca İskoçya’da işlemler başlatabilir. Eğer herhangi bir anlaşmazlık veya iddia Promosyon veya bu Şartlar ve Koşullar ile birlikte ortaya çıkan duymak münhasır yetkisine sahiptir sonra bu Şartlar ve Koşullar İrlanda yasalarına ve İrlanda Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından yönetilir İrlanda Cumhuriyeti ikamet edin. Bu Promosyon organizatörü talkSPORT Sınırlı 1 London Bridge Street, Londra, İngiltere (talkSPORT operatörü), SE1 9GF ( “Destekleyici”) ‘dir.